O mě

Vítejte na mém blogu! Mé jméno je Petr Hapal. Mojí snahou je rozprostřít svůj čas jakožto profesionální vývojář hardwaru a firmwaru, manžel a otec dvou skvělých synů. Velmi se zajímám o elektroniku, programování, akvaristiku a v polovině roku 2012 jsem začal hrát stolní tenis (pochopitelně rekreačně).

Na tomto webu naleznete různé poznámky, které jsem během vývoje shledal zajímavými. Velmi rád bych také psal o prvních krocích při vývoji pro mikrokontroléry s ohledem na začátečníky. Chápu, že zejména první krůčky v programování mikrokontrolérů jsou ty nejtěžší.

Rád bych publikoval vše dvoujazyčně - Anglicky a Česky. Vidím to jako jakýsi benefit zejména pro začínající mladé bastlíře zde v České republice.

Rozhodl jsem se publikovat veškeré zdrojové kódy na tomto webu pod BSD licencí (pokud není uvedeno jinak) - viz. podmínky užití.

Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím neváhejte mě kontaktovat. Budtě ovšem vůči mě tolerantní ohledně času odezvy. Den má pouhých 24 hodin, které pro mě nejsou dostatečné k naplnění všech požadavků a soukromých záležitostí.